Kaza tartışması kötü bitti! Motokurye tornavidayla öldürdü

İstanbul Esenler‘de aralarında maddi hasarlı trafik kazası yaşanan motokurye ile araç sürücüsü arasında başlayan tartışma kanlı bitti. Kavga sırasında kuryenin tornavida ile saldırdığı adam hayatını kaybetti.

KAÇAN MOTOKURYEYİ TAKİP ETTİ

Saat 21.30 sıralarında Esenler Menderes Mahallesi 301. Sokak üzerinde iddiaya göre dönerci dükkanında çalışan kurye ile cadde üzerindeki araç sürücüsü arasında maddi hasarlı trafik kazası yaşandı. Olay sonrası kurye, motosikleti ile uzaklaşırken sepetteki firma isminden nerede çalıştığını gören araç sürücüsü, motokuryeyi takip etmeye başladı.

DÜKKANDA TARTIŞMA ÇIKTI

Bir süre sonra adam, döner dükkanına gelerek kurye ile tartışmaya başladı. Kaza sonrası kuryenin kaçtığını söyleyen adam ile aralarındaki tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

TORNAVİDAYLA YARALADI

Kavga sırasında kurye, elindeki tornavida ile vurup adamı ağır yaralayarak dükkandan kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralanan adam, ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Dükkana gelen olay yeri inceleme ekipleri çalışma yaptı. Polis ekiplerinin konu ile ilgili incelemesi devam ediyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir